Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  JoCuRi Online~JoCuRi Online~  

 

 CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe

In jos 
+2
Athletic-boy
Alex
6 participan?i
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Empty
MesajSubiect: CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe   CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 4:06 pm

Kre este dupa parerea voastra cel mai fair play de pe site??Very Happy
Sus In jos
Alex
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Oras : Galati
Numele si Prenumele : Alexx
Data de inscriere : 12/05/2008

CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Empty
MesajSubiect: Re: CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe   CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 9:26 pm

Eu zic ca cel mai fairplay este Athletic Boy parerea mea Very Happy
Sus In jos
Athletic-boy
Admin General
Admin General
Athletic-boy


Numarul mesajelor : 333
Varsta : 34
Oras : Mures
Numele si Prenumele : Athletic-boy
Data de inscriere : 03/05/2008

CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Empty
MesajSubiect: Re: CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe   CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 9:29 pm

Eu zic k cel mai fair-play este dan_hai_dinamo !!! este o parere
Sus In jos
https://funzone.forumtwilight.com
Vizitato
Vizitator




CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Empty
MesajSubiect: Re: CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe   CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 11:19 pm

Dupa parerea mea dupa cum am vazut pana acum cu mere situ eu kre k athletic si alex sunt cei mai fair-play userii Wink inca nu am vazut cum gandeste dan_hai_dinamo dar poate o sa avem ocazia sa vb Wink Fair PLAY la putere pe site ...In 6 luni vreau sa fim cel mai mare site sa organizam ffff multe camp si asta o sa se intample doar daca sunte`m uniti cu toti Wink si sa avem incredere unu`l in altul .. Nici unu`l nu este mai bun k altu`l fiecare are calitatile lui ......
Sus In jos
crazyboy100
Admin
Admin
crazyboy100


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 06/05/2008

CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Empty
MesajSubiect: Re: CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe   CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 2:22 am

black^red a scris:
Dupa parerea mea dupa cum am vazut pana acum cu mere situ eu kre k athletic si alex sunt cei mai fair-play userii Wink inca nu am vazut cum gandeste dan_hai_dinamo dar poate o sa avem ocazia sa vb Wink Fair PLAY la putere pe site ...In 6 luni vreau sa fim cel mai mare site sa organizam ffff multe camp si asta o sa se intample doar daca sunte`m uniti cu toti Wink si sa avem incredere unu`l in altul .. Nici unu`l nu este mai bun k altu`l fiecare are calitatile lui ......

LOL bv ai ziso foarte bine lol CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe 813
Sus In jos
DeYn
Moderator FIFA
Moderator FIFA
DeYn


Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 04/05/2008

CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Empty
MesajSubiect: Re: CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe   CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 8:11 am

black^red a scris:
Dupa parerea mea dupa cum am vazut pana acum cu mere situ eu kre k athletic si alex sunt cei mai fair-play userii Wink inca nu am vazut cum gandeste dan_hai_dinamo dar poate o sa avem ocazia sa vb Wink Fair PLAY la putere pe site ...In 6 luni vreau sa fim cel mai mare site sa organizam ffff multe camp si asta o sa se intample doar daca sunte`m uniti cu toti Wink si sa avem incredere unu`l in altul .. Nici unu`l nu este mai bun k altu`l fiecare are calitatile lui ......
Ai ziso fratelo ca si io am primit rank de mincinos Sad

probabil ai facut u ceva k sa ai rang de mincinos nu kred k lai primit gratis Wink `black^red
Sus In jos
buzzy
Admin
Admin
buzzy


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 33
Oras : Alexandria! Judetul:Teleorman
Numele si Prenumele : Neacsa Mihai
Data de inscriere : 04/05/2008

CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Empty
MesajSubiect: Re: CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe   CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 9:20 am

Deyn eu nu vad k ai rang de mincinos Wink
Sus In jos
http://smilefm.ucoz.org
Athletic-boy
Admin General
Admin General
Athletic-boy


Numarul mesajelor : 333
Varsta : 34
Oras : Mures
Numele si Prenumele : Athletic-boy
Data de inscriere : 03/05/2008

CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Empty
MesajSubiect: Re: CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe   CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 9:26 am

buzzy a scris:
Deyn eu nu vad k ai rang de mincinos Wink


o avut....i lam luat eu !!!O trecut o saptamana!!!
oke,nu stiam,
buzzy!


Sus In jos
https://funzone.forumtwilight.com
Baronu''
Cont Dezactivat
Cont Dezactivat
Baronu''


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 31
Oras : Bucuresti, alaturi de Aleks :))
Numele si Prenumele : Nicolae Marian
Data de inscriere : 04/06/2008

CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Empty
MesajSubiect: Re: CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe   CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 1:51 pm

Athletic-boy cel mai fayr play!


Baronu e cel mai lingusitor Laughing Laughing Laughing

Aleks
Sus In jos
Continut sponsorizat





CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Empty
MesajSubiect: Re: CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe   CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe Icon_minitime

Sus In jos
 
CeL MaI FaIr PlAy De Pe SiTe
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» useri non fair-play
» Instructiuni pentru vizitatorii de pe site
» Cele mai bune huburi din Romania
» dchub://spacempire.malware-site.www

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Forum :: Staff-
Mergi direct la: