Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  JoCuRi Online~JoCuRi Online~  

 

 Bancuri traznite

In jos 
4 participan?i

Acui banc credeti ca a fost cel mai tare pana acuma
1). KendoorK
Bancuri traznite Vote_lcap13%Bancuri traznite Vote_rcap
 13% [ 1 ]
2). Athletic-boy
Bancuri traznite Vote_lcap50%Bancuri traznite Vote_rcap
 50% [ 4 ]
3). Buzzy
Bancuri traznite Vote_lcap25%Bancuri traznite Vote_rcap
 25% [ 2 ]
4). Alex
Bancuri traznite Vote_lcap12%Bancuri traznite Vote_rcap
 12% [ 1 ]
Total voturi : 8
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Athletic-boy
Admin General
Admin General
Athletic-boy


Numarul mesajelor : 333
Varsta : 34
Oras : Mures
Numele si Prenumele : Athletic-boy
Data de inscriere : 03/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeSam Mai 03, 2008 7:09 pm

Aici puneti cele mai tari bancuri !!!
Sus In jos
https://funzone.forumtwilight.com
buzzy
Admin
Admin
buzzy


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 33
Oras : Alexandria! Judetul:Teleorman
Numele si Prenumele : Neacsa Mihai
Data de inscriere : 04/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Gheorghe labagiu   Bancuri traznite Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 2:46 pm

Era odata un politist pe nume Gheorghe.In fiecare dimineata cand mergea la serviciu trecea pe langa un magazin,iar in magazin era un papagal.In prima zi trece pe langa magazin,iar papagalul zice:
-Gheorghe labagiu,Gheorghe labagiu.Dupa care politistul zice:
-Papagalule taci din gura ca iti scot un dinte,iar papagalul nu se potoleste si zice din nou:
-Gheorghe labagiu,Gheorghe labagiu,iar politistul ii scoate un dinte.
A doua zi Gheorghe trece din nou pe langa magazin,iar papagalul zice din nou cu un glas mai "pocit":
-Gheorghe labagiu,Gheorghe labagiu,iar politistul ii zice ca ii scoate toti dintii,dar papagalul nu se potoleste si zice din nou:
-Gheorghe labagiu,Gheorghe labagiu,iar politistul ii scoate toti dintii.
A treia zi trece din nou pe langa magazin,iar papagalul nu mai avea cum sa strige dupa el,dar deodata fluiera dupa politist si ii arata cu mana ca face laba.
V-ati prins? =))
Sus In jos
http://smilefm.ucoz.org
buzzy
Admin
Admin
buzzy


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 33
Oras : Alexandria! Judetul:Teleorman
Numele si Prenumele : Neacsa Mihai
Data de inscriere : 04/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Iepurasul si drogurile   Bancuri traznite Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 2:51 pm

Merge intr-o zi un iepuras la magazin si zice:
-Buna ziua!Aveti droguri?Dupa care vanzatoare spune:
-Buna ziua iepurasule.Noi nu aducem droguri la magazin!Apoi iepurasul pleaca si se intoarce a doua zi:
-Ati adus doamna droguri?Iar vanzatoarea ii spune:
-Nu iepurasule nu ti-am zis ca nu aducem droguri?Si dupa ce pleaca iepurasul vanzatoarea comanda droguri.
A treia zi vine iepurasul la magazin si intreaba:
-Ati adus doamna droguri?
Vanzatoarea:
-Da iepurasule am adus,iar epurasul spune cu un glas mai gros si cu o figura de mafiot:
-FBI ! V-ati dus dreacu!
V-ati prins? =))
Sus In jos
http://smilefm.ucoz.org
Athletic-boy
Admin General
Admin General
Athletic-boy


Numarul mesajelor : 333
Varsta : 34
Oras : Mures
Numele si Prenumele : Athletic-boy
Data de inscriere : 03/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeMier Mai 07, 2008 10:23 pm

buzzy a scris:
Era odata un politist pe nume Gheorghe.In fiecare dimineata cand mergea la serviciu trecea pe langa un magazin,iar in magazin era un papagal.In prima zi trece pe langa magazin,iar papagalul zice:
-Gheorghe labagiu,Gheorghe labagiu.Dupa care politistul zice:
-Papagalule taci din gura ca iti scot un dinte,iar papagalul nu se potoleste si zice din nou:
-Gheorghe labagiu,Gheorghe labagiu,iar politistul ii scoate un dinte.
A doua zi Gheorghe trece din nou pe langa magazin,iar papagalul zice din nou cu un glas mai "pocit":
-Gheorghe labagiu,Gheorghe labagiu,iar politistul ii zice ca ii scoate toti dintii,dar papagalul nu se potoleste si zice din nou:
-Gheorghe labagiu,Gheorghe labagiu,iar politistul ii scoate toti dintii.
A treia zi trece din nou pe langa magazin,iar papagalul nu mai avea cum sa strige dupa el,dar deodata fluiera dupa politist si ii arata cu mana ca face laba.
V-ati prins? =))

M-am prins k papagalu nu are dinti...
Sus In jos
https://funzone.forumtwilight.com
buzzy
Admin
Admin
buzzy


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 33
Oras : Alexandria! Judetul:Teleorman
Numele si Prenumele : Neacsa Mihai
Data de inscriere : 04/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 10:02 am

Athletic-boy a scris:
buzzy a scris:
Era odata un politist pe nume Gheorghe.In fiecare dimineata cand mergea la serviciu trecea pe langa un magazin,iar in magazin era un papagal.In prima zi trece pe langa magazin,iar papagalul zice:
-Gheorghe labagiu,Gheorghe labagiu.Dupa care politistul zice:
-Papagalule taci din gura ca iti scot un dinte,iar papagalul nu se potoleste si zice din nou:
-Gheorghe labagiu,Gheorghe labagiu,iar politistul ii scoate un dinte.
A doua zi Gheorghe trece din nou pe langa magazin,iar papagalul zice din nou cu un glas mai "pocit":
-Gheorghe labagiu,Gheorghe labagiu,iar politistul ii zice ca ii scoate toti dintii,dar papagalul nu se potoleste si zice din nou:
-Gheorghe labagiu,Gheorghe labagiu,iar politistul ii scoate toti dintii.
A treia zi trece din nou pe langa magazin,iar papagalul nu mai avea cum sa strige dupa el,dar deodata fluiera dupa politist si ii arata cu mana ca face laba.
V-ati prins? =))

M-am prins k papagalu nu are dinti...
da dar papagalul nu are nici mana =))
Sus In jos
http://smilefm.ucoz.org
Alex
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Oras : Galati
Numele si Prenumele : Alexx
Data de inscriere : 12/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 4:50 pm

Vine o femeie la ginecologie impreuna cu copilul ei de 5 ani.
- Doamna, trebuie sa va consult, dar copilul trebuie sa astepte afara, zice doctorul.
- Nu e nevoie, este un mic geniu stie totul in medicina, puteti sa-l intrebati orice.
Cam nehotarat doctorul se pregateste pentru consultatie, si se gandeste sa-l testeze totusi pe copil...
- Ce fac eu acum? il intreaba direct.
- Domnul doctor isi pune manusile pentru a nu contracta sau distribui germeni, raspunde imediat copilul.
- Mda... raspunde doctorul putin enervat, dar acum ce fac? mai intreaba el in timp ce se uita la femeia urcata pe masa.
- Acum efectuati un examen vizual asupra vaginului mamei mele, raspunde imediat micutul.
Enervat la culmea doctorul se dezbraca si incepe o partida de sex cu femeia de pe masa...
- Ia mai zi ma, acuma ce mai fac? se rasteste el.
- Acum iei SIDA!
Sus In jos
buzzy
Admin
Admin
buzzy


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 33
Oras : Alexandria! Judetul:Teleorman
Numele si Prenumele : Neacsa Mihai
Data de inscriere : 04/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 8:44 pm

Alex a scris:
Vine o femeie la ginecologie impreuna cu copilul ei de 5 ani.
- Doamna, trebuie sa va consult, dar copilul trebuie sa astepte afara, zice doctorul.
- Nu e nevoie, este un mic geniu stie totul in medicina, puteti sa-l intrebati orice.
Cam nehotarat doctorul se pregateste pentru consultatie, si se gandeste sa-l testeze totusi pe copil...
- Ce fac eu acum? il intreaba direct.
- Domnul doctor isi pune manusile pentru a nu contracta sau distribui germeni, raspunde imediat copilul.
- Mda... raspunde doctorul putin enervat, dar acum ce fac? mai intreaba el in timp ce se uita la femeia urcata pe masa.
- Acum efectuati un examen vizual asupra vaginului mamei mele, raspunde imediat micutul.
Enervat la culmea doctorul se dezbraca si incepe o partida de sex cu femeia de pe masa...
- Ia mai zi ma, acuma ce mai fac? se rasteste el.
- Acum iei SIDA!
tare boss :X
Sus In jos
http://smilefm.ucoz.org
buzzy
Admin
Admin
buzzy


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 33
Oras : Alexandria! Judetul:Teleorman
Numele si Prenumele : Neacsa Mihai
Data de inscriere : 04/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 9:44 pm

O blonda cu Ferrari mergea pe autostrada cu 19 km la ora.
O opreste politia si ii zice domnisoara, de ce mergeti pe autostrada doar cu 19 km la ora?
Blonda: Pai daca asa scrie pe indicatoare! A19 !!!
Politistul: Pai nu.. aia e autostrada A de la autostrada.. si 19 de la nr autostrazii
Blonda: A.. gata, am inteles
Politistul: Dar domnisoara din dreapta.. de ce e asa galbena la fata?
Blonda: Asa e de cand am iesit de pe A320


Asta e tare de tot =)) bv man
Alex
Sus In jos
http://smilefm.ucoz.org
KendoorK
Nou Venit
Nou Venit



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 30
Oras : Bacau
Numele si Prenumele : KendoorK
Data de inscriere : 14/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 8:04 am

Doua blonde pe o banca in parc. Se apropie de el un necunoscut, se invarte ce se invarte pe langa ele si , la un moment dat zice:
-Ma fetelor, daca va dau o bomboana ma lasati sa va pun mana pe picioare?
-Da, sigur, nu e nici o problema!
Se mai gandeste asta ce se mai gandeste si zice:
-Ma fetelor, daca va dau o bomboana ma lasati sa va pun mana pe sani:
-Da, sigur, nu ne suparam!
A treia oara:
-Ma fetelor, daca va dau o bomboana ma lasati sa va sarut?
-Da, cum sa nu, se rezolva!
Mai sta tipul pe ganduri, la care una ii zice celeilalte:
-Hai, sa plecam de-aici, ca pana ne f*** asta, dam in diabet!
Sus In jos
KendoorK
Nou Venit
Nou Venit



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 30
Oras : Bacau
Numele si Prenumele : KendoorK
Data de inscriere : 14/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 8:05 am

Doua blonde maritate au iesit in oras sa se distreze.Ceva mai tarziu, putin cam pilite, se hotarasc sa se urce in masina si sa plece spre casa. Pe drum le-a venit la amandoua sa-si faca nevoile mari. Au tras pe dreapta si au constatat ca sunt in fata unui cimitir. Neavand incotro se duc acolo. Cand trebuiau sa se stearga, prima si-a folosit chilotii ca oricum erau purtati, dar a doua avea bikini de firma si nu s-a indurat, asa ca a folosit o panglica de la o jerba. A doua zi unul din soti il suna pe celalat si-i spune:
- Auzi, stii ce, ar trebui sa avem mai multa grija cu nevestele noastre. Aseara nevasta-mea a venit cam pilita si fara chiloti.
La care celalat ii raspunde:
- La mine e si mai grav, dupa ce ca a venit pilita avea si o panglica in fund pe care scria... "Nu te vom uita niciodata", fratii Carbonnini.
Sus In jos
KendoorK
Nou Venit
Nou Venit



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 30
Oras : Bacau
Numele si Prenumele : KendoorK
Data de inscriere : 14/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 8:05 am

Un vampir iese noptea la plimbare ajunge sa bata la usa unui bordel la care iese o blonda il intreaba.
Ce doresti?
vampiru:am venit sa sug sange.
blonda:cu un etaj mai sus ca aici se suge p....
Sus In jos
KendoorK
Nou Venit
Nou Venit



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 30
Oras : Bacau
Numele si Prenumele : KendoorK
Data de inscriere : 14/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 8:07 am

In prima lor zi de la casatarie o blonda ii zice sotului: Barbate e defecta instalatia sanitara de la baie.
Sotul..da ce sunt eu instalator?
A doua zi....
Barbate, e defect televizorul...
Sotul... da ce sunt eu, reparator?
A treia zi vine sotul acasa si le vede pe toate reparate si mirat intreaba cine le-a reparat?
Blonda ii spune ca l-a chemat pe un coleg de-al ei si s-a ocupat de toate.
Sotul...si cu ce i-ai platit ca bani nu ai avut?
Blonda... pai a zis sa-i cant sau sa ma f**
Sotul...si tu ce-ai facut?
Blonda....da ce-s eu cantareata???

Asta e cel mai tare =))))=)))=)))))


Ultima editare efectuata de catre KendoorK in Vin Mai 16, 2008 7:55 am, editata de 2 ori
Sus In jos
KendoorK
Nou Venit
Nou Venit



Numarul mesajelor : 28
Varsta : 30
Oras : Bacau
Numele si Prenumele : KendoorK
Data de inscriere : 14/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 8:08 am

O blonda face rost de bani si hotareste sa viziteze LAS VEGAS.
In avion nestiind despre diferenta dintre business class si economy class, ea se aseaza pe un confortabil scaun de la business class. Apare un individ care avea bilet pe acel loc si o roaga sa elibereze scaunul. Blonda, nici gind.
Indignat individul o roaga pe stewardesa sa o convinga. Aceasta la rindul ei esueaza. Pilotul avionului ii sopteste
la ureche citeva vorbe iar blonda o sbugheste spre locul ei indicat in bilet. Surprinsi, cei ce incercasera mai devreme il intreaba pe pilot:
- Cum ati reusit sa o ridicati pe domnisoara blonda de acolo?
- Pai, i-am spus ca business class nu opreste la LAS VEGAS!!!
Sus In jos
Alex
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Oras : Galati
Numele si Prenumele : Alexx
Data de inscriere : 12/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 6:45 pm

un cioban pastea cele 100 de oi intre doua parcele de porumb si cum statea el sprijinit in toiag si medita vine proprietarul si il intreaba:
- ce faci mai ciobane pe pamantu meu?
- nu vezi? pasc oile...
- vezi ca esti obraznic, poate iti f*t una!
la care ciobanul ii raspunde:
- poti sa le f*ti pe toate, eu doar le pazesc...



astai tare,,,,,bv
athletic

Becali era oieru =)))
555
Sus In jos
Alex
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Oras : Galati
Numele si Prenumele : Alexx
Data de inscriere : 12/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 9:54 am

O tiganca gravida. Ii vine sa nasca tocmai in mijlucul strazii. Se apropie un politai: "Doamna, va simtiti bine?" ...si tot asa incearca sa o incurajeze. "Hai, impinge, tare, acum, respira..." Vazand ca pruncul incearca sa isi faca aparitia, il incurajeaza si pe'asta: "Hai ma odata, nu mai sta! Iesi de acolo". Politaiul insa nu observase ca tiganca avea doi gemeni, si nu stia nici ce discutii au loc inauntru, pentru ca la un moment dat al mai mare dintre gemeni scoate capul si dupa ce il vede pe politist, intra repede la loc si ii zice lu' frate'so: "Ba, hai sa iesim prin spate, ca aici sunt gabori
bv man Smile)) tare de tot
buzzy!
Sus In jos
Alex
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Oras : Galati
Numele si Prenumele : Alexx
Data de inscriere : 12/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeJoi Mai 22, 2008 4:35 pm

La varsta de 50 de ani, femeia primeste din partea barbatului o sticla cu lapte. Nedumerita il intreaba: - Dar de ce draga tocmai o sticla cu lapte? - Pai, draga mea nevasta... la 20 erai fermecatoare, ti-am adus o floare... la 30 erai dulce... ti-am adus o sampanie... la 40 erai fierbinte, ti-am adus o paine calda... insa acu' la 50 te-ai facut cat o vaca, ti-am adus niste lapte... - Da, dragul meu, eram eu ca o floare la 20 ani, insa nu tu ai rupt prima petala... eram eu la 30 ca o sampanie de dulce... insa tu ma agitai altii ma sorbeau... la 40 eram eu fierbinte ca o paine, insa tu mancai coaja altii miezul... iar acum la 50 oi fi eu ca o vaca insa cand pleci tu de acasa... vin taurii la usa si intreaba: boul e acasa?
Sus In jos
Athletic-boy
Admin General
Admin General
Athletic-boy


Numarul mesajelor : 333
Varsta : 34
Oras : Mures
Numele si Prenumele : Athletic-boy
Data de inscriere : 03/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeDum Iun 01, 2008 9:24 pm

eu nu am scris nici un banc pana akum si totusi am 2 voturi....interesant Wink)
Sus In jos
https://funzone.forumtwilight.com
Vizitato
Vizitator




Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 10:46 pm

Si eu te`am votat Smile) maine am sa scriu si eu Razz
Sus In jos
Alex
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 59
Varsta : 31
Oras : Galati
Numele si Prenumele : Alexx
Data de inscriere : 12/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 7:27 am

Romanii la olimpiada. In prima zi au luat o medalie. A doua zi au mai luat una. A treia zi i-au prins.
Sus In jos
buzzy
Admin
Admin
buzzy


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 33
Oras : Alexandria! Judetul:Teleorman
Numele si Prenumele : Neacsa Mihai
Data de inscriere : 04/05/2008

Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 9:29 am

Alex a scris:
Romanii la olimpiada. In prima zi au luat o medalie. A doua zi au mai luat una. A treia zi i-au prins.
=)))))) .... Laughing looooooooooooooooollllll frate,...c tie si cu romanii astia Smile)
Sus In jos
http://smilefm.ucoz.org
Continut sponsorizat





Bancuri traznite Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri traznite   Bancuri traznite Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri traznite
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Declaratii traznite/Perlele Fotbalistilor sau comentatorilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Others :: Bancuri-
Mergi direct la: