Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  JoCuRi Online~JoCuRi Online~  

 

 Propuneri&Sugestii

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Athletic-boy
Admin General
Admin General
Athletic-boy


Numarul mesajelor : 333
Varsta : 34
Oras : Mures
Numele si Prenumele : Athletic-boy
Data de inscriere : 03/05/2008

Propuneri&Sugestii Empty
MesajSubiect: Propuneri&Sugestii   Propuneri&Sugestii Icon_minitimeSam Mai 03, 2008 5:38 pm

Daca aveti vreo sugestie sau vreun sfat legat de acest forum postati in acest forum!!!
Sus In jos
https://funzone.forumtwilight.com
buzzy
Admin
Admin
buzzy


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 33
Oras : Alexandria! Judetul:Teleorman
Numele si Prenumele : Neacsa Mihai
Data de inscriere : 04/05/2008

Propuneri&Sugestii Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri&Sugestii   Propuneri&Sugestii Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 2:38 pm

pe acest site se joaca numai fifa08?ar fi mai marfa daca ar fi si de fifa07,euro 2008,uefa champions league 06-07...

Poi se joaca..ar fi bn sa se faca shi de yahoo pool...Alex
Sus In jos
http://smilefm.ucoz.org
crazyboy100
Admin
Admin
crazyboy100


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 06/05/2008

Propuneri&Sugestii Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri&Sugestii   Propuneri&Sugestii Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 12:47 am

buzzy a scris:
pe acest site se joaca numai fifa08?ar fi mai marfa daca ar fi si de fifa07,euro 2008,uefa champions league 06-07...

Poi se joaca..ar fi bn sa se faca shi de yahoo pool...Alex

se juaca de toate jocurile posibile online daca il ai si stii jucatori siii aduci propui si noi o sa o acceptam.....nu o sa avem nici o problem sa nu acceptam jocul vostru(numa sa aduceti jucatori in timp de vreo 3 saptamani cupa ar trebuii sa fie plima
Sus In jos
Aleks
Moderator
Moderator
Aleks


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 30
Oras : Bucuresti
Numele si Prenumele : Dirk Kuyt
Data de inscriere : 23/05/2008

Propuneri&Sugestii Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri&Sugestii   Propuneri&Sugestii Icon_minitimeDum Mai 25, 2008 12:39 am

Propun ca cineva sa poata faca un server de C.S am siteului Smile



dak vrei poti sal faci chiar tu .,.ar fi interesant,poate ma apuc de cs Wink)!!!
athletic-boy

da,dar serverul sa fie facut cu un IP care nu se schimba Exclamation
Sus In jos
ionutuz
Moderator Forum
Moderator Forum
ionutuz


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 39
Oras : Constanta
Numele si Prenumele : Ionut Alexandru
Data de inscriere : 01/06/2008

Propuneri&Sugestii Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri&Sugestii   Propuneri&Sugestii Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 4:45 pm

am yo servar de cs si ip care nu se schimba daca vreti ma anuntati pe mess front_left2000

ar fi misto sa fie mai multe jocurii sa atragem multi userii si sa invitam ceva nou poate imi vine vro idee `black^red


Sunt multe jocuri mistho ar fi sa faceam grupe la fel cum este pe www.d*****a.ro Smile

Cenzurat sa nu ziceti ca postez alt site Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Aleks



Aleks da`i add la idu meu ..(fifa_henry) sa vb cu tn... asa`i nu face`m reclama la alt site Very Happy noi am trebui sa intram pe alte site sa face`m reclama Wink `black^red

pune tu pe competitii linku site-ului !
Baronu''
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propuneri&Sugestii Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri&Sugestii   Propuneri&Sugestii Icon_minitime

Sus In jos
 
Propuneri&Sugestii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sugestii si propuneri
» Propuneri LISTA NEAGRA /Dezactivari CONT

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Forum :: Sugestii-
Mergi direct la: